Royal Copenhagen

(Danmark)
Royal Copenhagen
(Danmark)

FIGURGRUPP, porslin. Royal Copenhagen, Danmark, 1970-tal.

Formgiven av Christian Thomsen, föreställer ett viktorianskt par, höjd 29 cm.

Andra sortering. Annars obet slitage.

Proveniens

Konstnär

Klubbat pris
2 200
200
212
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
15 apr 2018 19:56
2 200 SEK
15 apr 2018 19:56
2 000 SEK
15 apr 2018 19:56
2 000 SEK
15 apr 2018 19:55
1 650 SEK
15 apr 2018 19:55
1 550 SEK
15 apr 2018 19:54
1 450 SEK
15 apr 2018 19:54
1 350 SEK
14 apr 2018 2:42
1 250 SEK
13 apr 2018 10:39
1 000 SEK