1032778

FIGURGRUPP, porslin. Bing & Gröndahl, Danmark, 1960-tal.

Avbildar HC Andersen som läser saga till flicka, modellnr 2037, höjd 23,5 cm.

Konditionsrapport

Obet slitage.

Proveniens

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Alexandra Xu

Alexandra Xu

alexandra.xu@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    651
    63 EUR
    74 USD

    Budhistorik (10 bud)
    322 apr 20:16651SEK
    4A22 apr 20:16640SEK
    422 apr 20:15601SEK