1033358

FIGURGRUPPER

Två stycken, porslin, Christian Thomsen. Royal Copenhagen, Danmark, 1940/80-tal.

Nattergalen, nr 1847 samt Flykten till Amerika, nr 1761 (av andra sortering), höjder 20,5/21 cm.

Konditionsrapport

Nr 1761 av andra sortering. Annars i fint skick.

Proveniens

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Alexandra Xu

Alexandra Xu

alexandra.xu@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 200
    213 EUR
    252 USD

    Budhistorik (7 bud)
    522 apr 21:242200SEK
    2A21 apr 22:282000SEK
    421 apr 22:281901SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes