FIGURIN, lergods, Mellersta -Peru, Chancay kulturen ca 1200-1450 eKr.

Höjd 20 cm.

Åldersrelaterat slitage och skador.

Klubbat pris
590
6 685
616
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (25 bud)
9 apr 2018 21:14
590 EUR
9 apr 2018 21:14
570 EUR
9 apr 2018 21:11
550 EUR
9 apr 2018 21:11
540 EUR
9 apr 2018 21:11
530 EUR
9 apr 2018 21:06
510 EUR
9 apr 2018 21:05
490 EUR
9 apr 2018 21:05
480 EUR
9 apr 2018 21:00
470 EUR
8
9 apr 2018 21:00
450 EUR
8
9 apr 2018 21:00
440 EUR
9 apr 2018 21:00
420 EUR
9 apr 2018 20:59
383 EUR
9 apr 2018 20:59
363 EUR
9 apr 2018 20:26
340 EUR
9 apr 2018 18:27
320 EUR
9 apr 2018 18:26
300 EUR
9 apr 2018 18:26
300 EUR
8 apr 2018 14:46
220 EUR
8 apr 2018 14:46
200 EUR
8 apr 2018 14:46
200 EUR
2 apr 2018 18:39
110 EUR
29 mar 2018 23:27
100 EUR
29 mar 2018 15:06
65 EUR
29 mar 2018 14:36
30 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977