HOLGER JOHANSSON, taklampa, sk kyrkkrona, Westal, Bankeryd, troligen 1960-tal

För 12 ljuspunkter, stomme av mässing, kupor av färgat glas, diameter ca 70, höjd ca 160 cm

Ej funktionstestad. Nagg. Smärre slitage.

Klubbat pris
21 000
1 831
1 916
Utropspris
20 000 SEK
Budhistorik (21 bud)
13
31 mar 2018 17:02
21 000 SEK
15
31 mar 2018 17:02
20 000 SEK
13
31 mar 2018 17:01
19 500 SEK
15
31 mar 2018 17:01
19 000 SEK
13
31 mar 2018 16:23
18 000 SEK
14
31 mar 2018 16:23
17 500 SEK
13
31 mar 2018 10:07
16 000 SEK
12
30 mar 2018 18:11
12 100 SEK
11
29 mar 2018 20:31
9 200 SEK
10
29 mar 2018 14:18
9 000 SEK
8
28 mar 2018 16:54
8 000 SEK
9
27 mar 2018 17:35
4 500 SEK
8
27 mar 2018 10:39
4 000 SEK
26 mar 2018 20:10
3 500 SEK
26 mar 2018 19:02
3 000 SEK
25 mar 2018 23:33
2 500 SEK
25 mar 2018 12:58
2 000 SEK
24 mar 2018 12:31
1 000 SEK
24 mar 2018 12:11
400 SEK
24 mar 2018 7:59
350 SEK
23 mar 2018 19:31
300 SEK