1017414

LISA LARSON

Ytterfoder, stengods, K-studion, Gustavsberg, 1900-talets andra hälft.

I form av ett ansikte. Ljust glaserad. Märkt "Lisa L. K-studion Gustavsberg SWEDEN". Höjd 24,5 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Magdalena  Wiberg

Göteborg

Magdalena Wiberg
Värderare (vikarie)

magdalena.wiberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    2 400
    234 EUR
    270 USD

    Budhistorik (9 bud)
    814 mar 08:412400SEK
    713 mar 18:392200SEK
    5A12 mar 22:292000SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes