1017414

LISA LARSON, ytterfoder, stengods, K-studion, Gustavsberg, 1900-talets andra hälft.

I form av ett ansikte. Ljust glaserad. Märkt "Lisa L. K-studion Gustavsberg SWEDEN". Höjd 24,5 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Magdalena  Wiberg

    Göteborg

    Magdalena Wiberg
    Värderare (vikarie)

    magdalena.wiberg@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    2 400
    235 EUR
    267 USD

    Budhistorik (9 bud)
    814 mar 08:412400SEK
    713 mar 18:392200SEK
    5A12 mar 22:292000SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes