Helena Tynell

(Finland, 1918-2016)
Helena Tynell
(Finland, 1918-2016)

HELENA TYNELL, HELENA TYNELL, FLASKA, glas, "Aurinkopullo" (Solflaskan), Riihimäen Lasi, 1900-talets andra hälft

Höjd 32 cm

Bruksskick.

Formgivare

Klubbat pris
13 500
1 192
1 243
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (41 bud)
11
24 mar 2018 18:40
13 500 SEK
8
24 mar 2018 18:40
13 000 SEK
11
24 mar 2018 18:38
12 500 SEK
8
24 mar 2018 18:38
12 000 SEK
11
24 mar 2018 18:26
11 500 SEK
8
23 mar 2018 17:10
11 000 SEK
10
23 mar 2018 17:10
10 510 SEK
10
22 mar 2018 20:58
10 500 SEK
8
22 mar 2018 18:22
10 000 SEK
9
22 mar 2018 18:22
9 800 SEK
8
21 mar 2018 6:04
8 200 SEK
21 mar 2018 6:04
8 000 SEK
8
20 mar 2018 22:09
6 700 SEK
20 mar 2018 22:09
6 500 SEK
19 mar 2018 19:44
6 200 SEK
19 mar 2018 19:44
6 000 SEK
19 mar 2018 19:44
6 000 SEK
19 mar 2018 18:51
5 530 SEK
19 mar 2018 18:51
5 330 SEK
19 mar 2018 9:14
4 702 SEK
19 mar 2018 9:14
4 502 SEK
19 mar 2018 9:13
4 201 SEK
19 mar 2018 9:13
4 001 SEK
18 mar 2018 9:47
3 800 SEK
18 mar 2018 9:47
3 600 SEK
17 mar 2018 19:58
3 200 SEK
17 mar 2018 19:58
3 000 SEK
17 mar 2018 19:36
2 800 SEK
17 mar 2018 18:16
2 600 SEK
17 mar 2018 18:16
2 400 SEK
17 mar 2018 11:54
2 200 SEK
17 mar 2018 11:54
2 000 SEK
17 mar 2018 11:54
1 900 SEK
17 mar 2018 11:54
1 800 SEK
17 mar 2018 10:33
1 306 SEK
17 mar 2018 10:33
1 206 SEK
17 mar 2018 10:32
1 105 SEK
17 mar 2018 10:32
1 005 SEK
17 mar 2018 5:22
550 SEK
17 mar 2018 5:22
500 SEK
16 mar 2018 20:57
300 SEK