COCKTAILSHAKER, silver, C G Hallberg, Stockholm 1938.

Slät form på rund fot. Hänkel. Monogram GBE. Höjd 24 cm. Vikt ca 390 gram.

Slitage. Senare gravyr. Delar saknas. Repor.

Klubbat pris
1 500
142
163
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
30 mar 2018 11:23
1 500 SEK
28 mar 2018 15:36
860 SEK
27 mar 2018 21:06
800 SEK
25 mar 2018 18:01
300 SEK