VÄGGLAMPA, mässing och lackerad plåt, 1900-tal.

Ljusarm i mässing med rörligt väggfäste. Rund skärm i målad plåt. Justerbar. Ljusarmens längd utifrån vägg ca 70 cm, skärmens diameter 40 cm.

Slitage. Något anlupen. Ej funktionstestad. Kompletterad.

Klubbat pris
5 401
471
493
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (35 bud)
11
2 apr 2018 21:38
5 401 SEK
12
2 apr 2018 21:38
5 201 SEK
11
2 apr 2018 21:33
5 001 SEK
12
2 apr 2018 21:33
4 801 SEK
12
2 apr 2018 21:17
4 600 SEK
13
2 apr 2018 21:17
4 400 SEK
12
2 apr 2018 21:16
4 200 SEK
13
2 apr 2018 21:16
4 000 SEK
12
2 apr 2018 20:45
3 800 SEK
8
2 apr 2018 20:29
3 600 SEK
11
2 apr 2018 20:26
3 400 SEK
8
2 apr 2018 20:25
3 200 SEK
11
2 apr 2018 20:07
3 000 SEK
8
1 apr 2018 18:55
2 800 SEK
10
1 apr 2018 16:55
2 600 SEK
8
1 apr 2018 16:55
2 600 SEK
10
1 apr 2018 16:46
2 400 SEK
8
31 mar 2018 6:44
2 200 SEK
9
31 mar 2018 6:43
2 000 SEK
8
31 mar 2018 6:43
2 000 SEK
9
30 mar 2018 22:49
1 800 SEK
30 mar 2018 22:49
1 700 SEK
9
30 mar 2018 22:45
1 600 SEK
8
30 mar 2018 22:45
1 500 SEK
8
30 mar 2018 19:00
1 400 SEK
28 mar 2018 19:33
1 300 SEK
28 mar 2018 19:33
1 200 SEK
28 mar 2018 19:33
1 200 SEK
28 mar 2018 17:09
900 SEK
28 mar 2018 17:09
850 SEK
27 mar 2018 22:54
800 SEK
27 mar 2018 22:02
700 SEK
26 mar 2018 22:36
650 SEK
26 mar 2018 21:23
350 SEK
26 mar 2018 14:10
300 SEK
Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist klassiskt konst
+46 (0)721 428 962