Philip Arctander

(Danmark, 1916-1994)
Philip Arctander
(Danmark, 1916-1994)

PHILIP ARCTANDER, tillskriven, gungstol, 1900-talets mitt.

Stomme av björk. Fast stoppad rygg och sits. Sitthöjd ca 45 cm.

Slitage. Repor. Fläckar. Klädsel med hårt slitage, bristningar och hål.

Klubbat pris
24 000
2 118
2 210
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (44 bud)
27 mar 2018 12:59
24 000 SEK
27 mar 2018 12:59
23 000 SEK
27 mar 2018 12:58
22 000 SEK
27 mar 2018 12:58
21 000 SEK
27 mar 2018 12:58
20 000 SEK
27 mar 2018 12:58
20 000 SEK
27 mar 2018 12:57
19 500 SEK
27 mar 2018 12:57
19 000 SEK
27 mar 2018 12:56
18 500 SEK
27 mar 2018 12:56
18 500 SEK
27 mar 2018 12:56
18 000 SEK
27 mar 2018 12:56
17 500 SEK
27 mar 2018 12:56
17 000 SEK
27 mar 2018 12:56
16 500 SEK
27 mar 2018 12:56
16 000 SEK
27 mar 2018 12:55
15 500 SEK
27 mar 2018 12:55
15 000 SEK
27 mar 2018 12:55
15 000 SEK
27 mar 2018 12:55
14 500 SEK
27 mar 2018 12:55
14 000 SEK
27 mar 2018 12:23
13 500 SEK
27 mar 2018 12:23
13 000 SEK
23 mar 2018 21:12
12 500 SEK
23 mar 2018 21:11
12 000 SEK
23 mar 2018 21:11
12 000 SEK
23 mar 2018 21:11
11 500 SEK
23 mar 2018 21:11
11 000 SEK
23 mar 2018 21:11
10 000 SEK
23 mar 2018 21:11
9 800 SEK
23 mar 2018 21:11
9 600 SEK
23 mar 2018 21:11
9 400 SEK
22 mar 2018 12:35
9 200 SEK
22 mar 2018 12:35
9 000 SEK
22 mar 2018 12:34
8 600 SEK
22 mar 2018 12:34
8 400 SEK
22 mar 2018 12:33
8 200 SEK
22 mar 2018 12:33
8 000 SEK
21 mar 2018 16:12
7 800 SEK
21 mar 2018 16:12
7 600 SEK
21 mar 2018 16:11
7 400 SEK
21 mar 2018 16:11
7 200 SEK
20 mar 2018 19:35
7 000 SEK
20 mar 2018 18:56
4 000 SEK
20 mar 2018 18:24
1 000 SEK

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

186. Lovisa Ringborg, "Cocoon", 2009.
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
22 000

ditt bud
Aktuellt bud:
22 000 SEK