ANGEL PAZMINO, KARMSTOL, 1960-tal,

sits samt rygg med präglat läder. Sitthöjd ca 36 cm, bredd ca 62 cm.

Märken. Slitage. Repor. Torrsprickor. Smärre fläckar.

Klubbat pris
2 400
210
219
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
28 mar 2018 19:26
2 400 SEK
28 mar 2018 19:26
2 200 SEK
28 mar 2018 19:24
2 000 SEK
28 mar 2018 19:24
1 900 SEK
28 mar 2018 18:47
1 500 SEK
27 mar 2018 18:42
1 400 SEK
27 mar 2018 13:25
1 300 SEK
26 mar 2018 19:34
1 200 SEK
26 mar 2018 19:34
1 100 SEK
21 mar 2018 4:26
1 000 SEK
20 mar 2018 23:20
300 SEK