IKEA

(Sverige, Grundat 1943)
IKEA
(Sverige, Grundat 1943)

KARIN MOBRING, fåtöljer ett par, "Natura", IKEA, 1970-tal.

Furu. Rygg och sits av läder. Sitthöjd ca 35 cm.

Slitage. Repor. Märken. Fläckar.

Formgivare

Klubbat pris
8 500
806
923
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
9
16 apr 2018 15:16
8 500 SEK
16 apr 2018 15:16
8 300 SEK
9
16 apr 2018 15:16
8 200 SEK
16 apr 2018 11:18
7 800 SEK
8
16 apr 2018 11:18
7 600 SEK
16 apr 2018 11:18
7 400 SEK
8
16 apr 2018 11:18
7 200 SEK
16 apr 2018 7:43
6 700 SEK
16 apr 2018 7:43
6 500 SEK
16 apr 2018 4:27
6 300 SEK
16 apr 2018 4:27
6 100 SEK
15 apr 2018 22:43
4 200 SEK
15 apr 2018 19:50
4 000 SEK
15 apr 2018 19:33
3 800 SEK
11 apr 2018 10:19
3 600 SEK
11 apr 2018 10:19
3 500 SEK
9 apr 2018 22:29
3 200 SEK
9 apr 2018 22:26
3 000 SEK
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57