LJUSSTAKE, 5 delar, Ceasar Stoffic & Fritz Nagel, vitmetall, Tyskland, 1900-talets andra hälft

Flexibel montering. Bestående av fem separata ljusstakar för tre ljus var. Höjd 6 cm vardera

Smärre slitage. Märken.

Klubbat pris
886
77
81
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
13 apr 2018 14:36
886 SEK
13 apr 2018 14:36
852 SEK
12 apr 2018 23:54
836 SEK
12 apr 2018 18:04
786 SEK
8 apr 2018 13:35
736 SEK
7 apr 2018 23:36
686 SEK
6 apr 2018 22:44
636 SEK
6 apr 2018 22:44
600 SEK
6 apr 2018 14:20
300 SEK