SKRIVSTOL, AB Johanson & Söner, Hyssna, 1960-tal.

Stomme av teak. fast stoppad rygg och sits. Klädsel av konstskinn. Sitthöjd 44 cm.

Slitage. Repor.

Klubbat pris
1 300
123
141
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (17 bud)
27 mar 2018 20:37
1 300 SEK
27 mar 2018 20:37
1 200 SEK
26 mar 2018 13:50
1 100 SEK
25 mar 2018 22:50
1 000 SEK
25 mar 2018 22:49
950 SEK
25 mar 2018 22:49
900 SEK
24 mar 2018 9:41
850 SEK
24 mar 2018 9:41
800 SEK
24 mar 2018 9:14
750 SEK
24 mar 2018 9:14
700 SEK
23 mar 2018 9:31
550 SEK
23 mar 2018 9:31
500 SEK
23 mar 2018 9:31
500 SEK
23 mar 2018 9:23
450 SEK
23 mar 2018 7:29
400 SEK
22 mar 2018 23:02
350 SEK
22 mar 2018 22:37
300 SEK