KRYDDSET, 8 delar, silver, D&B, Birmingham, 1922. Vikt 127 g.

Skålar samt kar höjd 3 - 6 cm.
Skedar längd 5,5 cm.
Originalbox medföljer (defekt lås).

Slitage. Bucklor.

Klubbat pris
1 200
106
111
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
19 mar 2018 16:55
1 200 SEK
19 mar 2018 15:50
1 100 SEK
19 mar 2018 15:14
1 000 SEK
18 mar 2018 8:34
800 SEK
16 mar 2018 18:49
454 SEK
16 mar 2018 14:34
400 SEK
13 mar 2018 22:45
350 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

392. Elke Krystufek, "One of you".
Utropspris
100 000 - 125 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK