LJUSSTAKAR, 20 stycken, Ceasar Stoffi & Fritz Nagel. 1900-talets andra hälft.

Monteringsbara. Mått ca 11,5 x 11,5 x 6,5 cm (vardera)

Märken. Slitage. Anlupen. Fläckar.

Klubbat pris
2 950
257
269
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (20 bud)
10
14 apr 2018 22:48
2 950 SEK
14 apr 2018 22:46
2 750 SEK
10
14 apr 2018 22:46
2 550 SEK
14 apr 2018 9:05
1 650 SEK
9
14 apr 2018 9:05
1 550 SEK
9
14 apr 2018 8:24
1 300 SEK
9 apr 2018 22:22
1 200 SEK
8
9 apr 2018 22:22
1 200 SEK
9 apr 2018 19:20
1 100 SEK
9 apr 2018 19:20
1 000 SEK
9 apr 2018 19:20
800 SEK
9 apr 2018 19:20
750 SEK
7 apr 2018 23:17
650 SEK
7 apr 2018 16:08
600 SEK
5 apr 2018 20:50
550 SEK
5 apr 2018 20:50
550 SEK
5 apr 2018 20:22
450 SEK
5 apr 2018 20:22
400 SEK
5 apr 2018 18:00
350 SEK
5 apr 2018 14:49
300 SEK