PERCIVAL LAFER, soffa & fåtölj, Lafer MP, Brasilien, 1970-tal. CITES-intyg.

Stomme av palisander. Stoppad klädsel i gulfärgat skinn. Medföljande etikett. Soffans längd 190 cm.

Slitage, ställvis omfattande. Delvis blekt. Något löst mittben. Knapp saknas.

Klubbat pris
16 100
1 421
1 483
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
22 apr 2018 21:42
16 100 SEK
8
22 apr 2018 21:42
15 600 SEK
22 apr 2018 21:41
15 100 SEK
8
22 apr 2018 21:41
14 600 SEK
22 apr 2018 21:41
14 100 SEK
8
22 apr 2018 21:41
13 600 SEK
22 apr 2018 21:40
13 100 SEK
8
22 apr 2018 21:40
12 600 SEK
22 apr 2018 16:00
11 500 SEK
22 apr 2018 14:06
11 000 SEK
22 apr 2018 8:46
10 500 SEK
22 apr 2018 8:46
10 000 SEK
22 apr 2018 8:45
9 700 SEK
22 apr 2018 8:45
9 500 SEK
22 apr 2018 1:57
9 000 SEK
22 apr 2018 1:57
8 800 SEK
20 apr 2018 3:38
8 200 SEK
14 apr 2018 14:26
8 000 SEK
13 apr 2018 15:48
3 000 SEK
13 apr 2018 14:49
1 000 SEK
Om Cites