GAB, gräddkanna och sockerskål med bricka, silver, Stockholm, 1961.

Invändigt förgyllda. Höjd 6-8 cm. Längd bricka 17 cm. Total vikt 235 gram.

Smärre slitage.

Klubbat pris
1 745
155
162
Utropspris
1 800 SEK
Budhistorik (20 bud)
9
29 mar 2018 13:46
1 745 SEK
29 mar 2018 13:46
1 645 SEK
9
29 mar 2018 13:45
1 545 SEK
29 mar 2018 13:45
1 445 SEK
9
29 mar 2018 7:08
1 345 SEK
10
29 mar 2018 7:08
1 245 SEK
9
28 mar 2018 23:38
1 145 SEK
27 mar 2018 20:56
1 045 SEK
8
27 mar 2018 20:56
1 000 SEK
26 mar 2018 22:34
950 SEK
26 mar 2018 22:34
900 SEK
26 mar 2018 20:14
800 SEK
25 mar 2018 19:15
750 SEK
24 mar 2018 23:24
700 SEK
23 mar 2018 19:03
650 SEK
23 mar 2018 19:03
600 SEK
23 mar 2018 19:03
600 SEK
23 mar 2018 1:58
550 SEK
23 mar 2018 1:58
500 SEK
22 mar 2018 12:40
300 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14