Josef Ekberg

(Sverige, 1877-1945)
Josef Ekberg
(Sverige, 1877-1945)

JOSEF EKBERG, vas, stengods, Gustavsberg, 1921

Dekor i sgrafitto-teknik. Höjd 34 cm.

Krackelyr. Bruksslitage.

Klubbat pris
3 925
342
358
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
13 mar 2018 9:04
3 925 SEK
13 mar 2018 9:04
3 725 SEK
13 mar 2018 9:04
3 425 SEK
13 mar 2018 9:04
3 225 SEK
13 mar 2018 9:04
2 975 SEK
13 mar 2018 9:04
2 775 SEK
13 mar 2018 9:04
2 275 SEK
13 mar 2018 9:04
2 075 SEK
8 mar 2018 14:14
1 500 SEK
8 mar 2018 12:38
500 SEK