1025875

JOSEF EKBERG

Vas, stengods, Gustavsberg, 1921.

Dekor i sgrafitto-teknik. Höjd 34 cm.

Konditionsrapport

Krackelyr. Bruksslitage.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn

emma.svahn@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    3 925
    373 EUR
    437 USD

    Budhistorik (10 bud)
    2A13 mar 09:043925SEK
    313 mar 09:043725SEK
    2A13 mar 09:043425SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes