1025875

JOSEF EKBERG, vas, stengods, Gustavsberg, 1921.

Dekor i sgrafitto-teknik. Höjd 34 cm.

Konditionsrapport

Krackelyr. Bruksslitage.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Emma Svahn

    Göteborg

    Emma Svahn

    emma.svahn@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    3 925
    381 EUR
    432 USD

    Budhistorik (10 bud)
    2A13 mar 09:043925SEK
    313 mar 09:043725SEK
    2A13 mar 09:043425SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes