1026070

GERTRUD LÖNEGREN, vas, stengods, Rörstrand.

"Florens". Höjd ca 24 cm.

Konditionsrapport

Bruksskick. Nagg. Krackelyrer.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    6 200
    606 EUR
    690 USD

    Budhistorik (26 bud)
    6A16 mar 22:516200SEK
    716 mar 22:516000SEK
    6A16 mar 22:515800SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes