VÄGGLAMPA, Konsthantverk, Tyringe, mässing och glas. Troligen 1970-tal.

Etikettmärkt. En ljuspunkt. Längd 18, djup 14, höjd 28 cm.

Slitage, smärre nagg. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
500
44
46
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
27 mar 2018 15:27
500 SEK
27 mar 2018 15:27
450 SEK
27 mar 2018 15:05
400 SEK
27 mar 2018 8:28
350 SEK
22 mar 2018 3:30
300 SEK