Lars Drougge

(Sverige, Född 1930)
Lars Drougge
(Sverige, Född 1930)

LARS DROUGGE, olja på duk, signerad.

Flamenco. Bildmått 59 x 75 cm.

Ställvis krackelerad. Enstaka repa med smärre färgförlust.

Klubbat pris
6 600
583
608
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (31 bud)
8
29 mar 2018 22:50
6 600 SEK
29 mar 2018 22:47
6 400 SEK
8
29 mar 2018 22:46
6 200 SEK
29 mar 2018 22:46
6 200 SEK
8
29 mar 2018 22:44
6 000 SEK
29 mar 2018 22:44
5 800 SEK
29 mar 2018 22:43
5 600 SEK
29 mar 2018 22:41
5 400 SEK
29 mar 2018 22:41
5 300 SEK
29 mar 2018 22:41
5 100 SEK
29 mar 2018 22:38
4 900 SEK
29 mar 2018 22:38
4 700 SEK
29 mar 2018 22:33
4 500 SEK
29 mar 2018 21:58
4 300 SEK
29 mar 2018 21:58
4 200 SEK
29 mar 2018 21:57
4 100 SEK
29 mar 2018 21:57
3 900 SEK
29 mar 2018 21:39
3 700 SEK
29 mar 2018 21:34
3 500 SEK
29 mar 2018 21:34
3 400 SEK
29 mar 2018 21:31
3 300 SEK
29 mar 2018 21:31
3 100 SEK
29 mar 2018 21:30
2 800 SEK
29 mar 2018 21:30
2 600 SEK
29 mar 2018 15:45
2 400 SEK
29 mar 2018 15:45
2 200 SEK
29 mar 2018 7:36
2 000 SEK
26 mar 2018 12:14
1 500 SEK
25 mar 2018 18:57
1 200 SEK
21 mar 2018 22:17
1 100 SEK
21 mar 2018 19:29
1 000 SEK