IVAR ÅLENIUS-BJÖRK, ljusstakar, 4 st, mässing, "Liljan", Ystad Metall, 1900-talets andra hälft.

Stiliserade blad. Höjd 12 cm.

Bruksslitage.

Klubbat pris
2 200
195
204
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
10 mar 2018 18:37
2 200 SEK
10 mar 2018 18:36
2 000 SEK
10 mar 2018 18:36
1 900 SEK
9 mar 2018 18:08
1 800 SEK
9 mar 2018 9:03
1 700 SEK
9 mar 2018 9:02
1 600 SEK
9 mar 2018 9:02
1 600 SEK
9 mar 2018 9:02
1 500 SEK
9 mar 2018 9:02
1 400 SEK
9 mar 2018 8:41
1 300 SEK
9 mar 2018 8:41
1 200 SEK
9 mar 2018 8:41
1 200 SEK
8 mar 2018 21:17
1 000 SEK