1027157
DÄCKSTOL, ett par, 1900-tal.
DÄckstol, ett par, 1900-tal.
DÄckstol, ett par, 1900-tal.
DÄckstol, ett par, 1900-tal.
DÄckstol, ett par, 1900-tal.
DÄckstol, ett par, 1900-tal.

Rotting. Ställbar rygg i tre positioner. Utdragbar sektion under sits för ben. Total längd ca 190 cm, bredd 63 cm.

Slitage. Mindre skador. Missfärgningar.

Slutpris
1 900
176
196
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
18 mar 2018 10:27
1 900 SEK
18 mar 2018 10:27
1 800 SEK
13 mar 2018 20:46
1 500 SEK
13 mar 2018 17:42
300 SEK