GOLVLAMPA, keramik, 1950/60-tal.

Glaserad med dekor av papegoja. Signerad "MH". Total höjd inklusive skärm 126 cm.

Sned skörm med mindre skador och fläckar. Slitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
1 035
91
95
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
20 mar 2018 10:25
1 035 SEK
20 mar 2018 10:25
985 SEK
19 mar 2018 18:13
800 SEK
19 mar 2018 18:13
750 SEK
19 mar 2018 15:22
600 SEK
19 mar 2018 13:19
550 SEK
17 mar 2018 21:52
500 SEK
17 mar 2018 21:52
450 SEK
17 mar 2018 21:52
400 SEK
15 mar 2018 23:33
350 SEK
14 mar 2018 20:49
300 SEK