MANSCHETTKNAPPSASK, vitmetall, "Orginell", Widerholm & Dahlberg, Eskilstuna, 1930-/40-tal.

Dekor av man som tittar ned i hål. Diameter 6,5 cm.

Bruksskick. Mindre bucklor, locket med något dålig passform.

Klubbat pris
1 000
89
93
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
15 mar 2018 17:19
1 000 SEK
15 mar 2018 17:19
950 SEK
15 mar 2018 12:25
700 SEK
15 mar 2018 12:17
650 SEK
14 mar 2018 22:48
400 SEK
13 mar 2018 20:09
350 SEK
10 mar 2018 17:13
300 SEK