BORDSLAMPOR, ett par, Fagerhults Sweden.

Mässing med detaljer i plast. Märkt med etikett. Höjd ca 59 cm.

Sedvanligt slitage. Ej funktionstestad. Repor. Brännskada i plasten i skärmens nedre ring.

Klubbat pris
1 900
169
178
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
20 mar 2018 19:28
1 900 SEK
20 mar 2018 19:28
1 800 SEK
13 mar 2018 20:50
1 000 SEK