SOFFBORD, 1900-talets andra hälft.

Travertin. Längd 140 cm. Bredd 79 cm, Höjd 46 cm.

Slitage. Nagg.

Klubbat pris
2 400
213
222
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (27 bud)
25 mar 2018 18:50
2 400 SEK
25 mar 2018 18:50
2 200 SEK
25 mar 2018 18:50
2 000 SEK
25 mar 2018 18:49
1 900 SEK
25 mar 2018 18:49
1 800 SEK
25 mar 2018 18:49
1 700 SEK
25 mar 2018 18:48
1 600 SEK
25 mar 2018 18:48
1 500 SEK
25 mar 2018 18:48
1 400 SEK
25 mar 2018 18:48
1 300 SEK
25 mar 2018 18:47
1 200 SEK
25 mar 2018 18:47
1 100 SEK
25 mar 2018 18:47
1 000 SEK
25 mar 2018 18:47
950 SEK
25 mar 2018 18:47
900 SEK
25 mar 2018 18:46
850 SEK
25 mar 2018 18:46
800 SEK
25 mar 2018 18:46
750 SEK
25 mar 2018 18:46
700 SEK
25 mar 2018 18:45
650 SEK
25 mar 2018 18:45
600 SEK
25 mar 2018 18:45
550 SEK
25 mar 2018 18:44
500 SEK
25 mar 2018 18:44
450 SEK
25 mar 2018 18:38
400 SEK
25 mar 2018 12:45
350 SEK
23 mar 2018 21:39
300 SEK