1029219

INGRID ATTERBERG, golvvas, "Inca", lergods, Uppsala-Ekeby. 1947-1953.

Märkt undertill med Anna-Lisa Thomson signatur. Höjd 52 cm

Konditionsrapport

Bruksskick. Nagg. Märken.

Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johanna Graflund

    Johanna Graflund

    johanna.graflund@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 300
    124 EUR
    141 USD

    Budhistorik (7 bud)
    516 mar 2018 22:471300SEK
    416 mar 2018 18:001200SEK
    2A16 mar 2018 18:001100SEK
    Acceptpris på 700 SEK uppnåddes