1029219

INGRID ATTERBERG

Golvvas, "Inca", lergods, Uppsala-Ekeby. 1947-1953.

Märkt undertill med Anna-Lisa Thomson signatur. Höjd 52 cm

Konditionsrapport

Bruksskick. Nagg. Märken.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Graflund

Johanna Graflund

johanna.graflund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 300
    127 EUR
    146 USD

    Budhistorik (7 bud)
    516 mar 22:471300SEK
    416 mar 18:001200SEK
    2A16 mar 18:001100SEK
    Acceptpris på 700 SEK uppnåddes