VÄGGLAMPA, 1960-tal.

VÄGGLAMPA, 1960-tal.

Mässing. Med konad samt perforerad skärm. Höjd ca 23 cm. Märkt

Åldersrelaterat slitage. Repor. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
400
35
37
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
17 mar 2018 17:33
400 SEK
16 mar 2018 21:50
350 SEK
16 mar 2018 21:00
300 SEK