VAS,lergods, Sawankhalok, Thailand. 1500-tal.

Höjd ca 7 cm.

Märken. Slitage.

Klubbat pris
1 000
88
92
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
1 maj 2018 9:24
1 000 SEK
1 maj 2018 9:22
700 SEK
30 apr 2018 23:34
500 SEK
30 apr 2018 20:45
350 SEK