Madeleine Pyk – en samling F769

CARL MALMSTEN, soffa "Gustavianus", 1900-talets andra hälft.

Lös stoppad rygg och sits. Stomme av björk. Längd 200 cm. Sitthöjd ca 41 cm.

Slitage. Klädsel blekt, fläckar.

Klubbat pris
1 000
95
109
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (1 bud)
13 mar 2018 12:38
1 000 SEK
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46