BORDS- / VÄGGLAMPOR, ett par, EWÅ, Värnamo, 1900-talets mitt.

Strukturlackerade. Skaft i mässingsfärgad metall. Total höjd 54 cm.

Slitage. Smärre fläckar och färgbortfall. Ej funktionstestade.

Klubbat pris
565
50
52
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
19 mar 2018 11:13
565 SEK
18 mar 2018 14:12
515 SEK
18 mar 2018 14:12
500 SEK
18 mar 2018 14:12
450 SEK
18 mar 2018 14:12
400 SEK
16 mar 2018 17:21
350 SEK
16 mar 2018 10:16
300 SEK