TAKLAMPOR, ett par, 1900-talets andra hälft.

Mässingsfärgad metall. Höjd 32 cm.

Bruksslitage. Delar saknas möjligen vid lampsockel. Ej funktionstestade.

Klubbat pris
1 800
157
164
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
22 mar 2018 22:04
1 800 SEK
22 mar 2018 22:04
1 700 SEK
22 mar 2018 22:04
1 600 SEK
21 mar 2018 12:12
1 500 SEK
21 mar 2018 12:12
1 400 SEK
21 mar 2018 12:12
1 300 SEK
21 mar 2018 12:12
1 200 SEK
14 mar 2018 17:22
1 000 SEK