TAKLAMPOR, 3 st, 1900-talets andra hälft.

Mässingsfärgad metall. Höjd 32 cm.

Slitage. Delar saknas möjligen vid lampsockel. Ej funktionstestade.

Klubbat pris
1 000
87
91
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
3 apr 2018 10:52
1 000 SEK
3 apr 2018 10:52
900 SEK
3 apr 2018 10:52
800 SEK
3 apr 2018 10:52
750 SEK
3 apr 2018 10:52
700 SEK
3 apr 2018 10:34
650 SEK
31 mar 2018 19:27
600 SEK
28 mar 2018 0:35
500 SEK