Richard Serra

(USA, 1939-2024)
Richard Serra
(USA, 1939-2024)

RICHARD SERRA, etsning, signerad och daterad 2002 numrerad 8/60

"Venice notebook No 4" 30,5x35 cm

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
15 500
1 351
1 414
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (29 bud)
11
28 mar 2018 21:37
15 500 SEK
12
28 mar 2018 21:36
15 000 SEK
11
28 mar 2018 21:36
15 000 SEK
12
28 mar 2018 21:35
13 500 SEK
11
28 mar 2018 21:35
13 000 SEK
11
28 mar 2018 21:33
12 500 SEK
12
28 mar 2018 21:33
12 000 SEK
11
28 mar 2018 21:33
12 000 SEK
12
28 mar 2018 21:33
11 500 SEK
11
28 mar 2018 21:33
11 000 SEK
12
28 mar 2018 21:29
10 500 SEK
11
28 mar 2018 21:27
10 000 SEK
12
28 mar 2018 21:22
9 800 SEK
11
28 mar 2018 13:41
9 600 SEK
10
28 mar 2018 10:50
9 400 SEK
11
27 mar 2018 14:09
9 200 SEK
9
26 mar 2018 16:16
9 000 SEK
10
26 mar 2018 16:16
8 900 SEK
9
26 mar 2018 1:28
8 604 SEK
26 mar 2018 1:28
8 404 SEK
9
25 mar 2018 18:35
8 000 SEK
8
25 mar 2018 11:35
5 100 SEK
23 mar 2018 23:52
4 900 SEK
23 mar 2018 6:15
4 700 SEK
22 mar 2018 8:41
4 500 SEK
21 mar 2018 19:22
4 000 SEK
21 mar 2018 9:23
3 001 SEK
20 mar 2018 23:23
2 700 SEK
20 mar 2018 18:37
2 500 SEK

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703