SPEGEL, tillskriven Estrid Ericson Firma Svenskt Tenn eller Nordiska Kompaniet, 1960-tal.

Bronserad och vitmålad. 120 x 66 cm.

Slitage med ställvis färgbortfall.

Klubbat pris
4 201
371
387
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
31 mar 2018 14:18
4 201 SEK
31 mar 2018 14:18
4 150 SEK
31 mar 2018 14:17
4 001 SEK
31 mar 2018 14:16
3 801 SEK
31 mar 2018 14:16
3 750 SEK
31 mar 2018 14:15
3 601 SEK
31 mar 2018 14:15
3 401 SEK
31 mar 2018 14:01
3 400 SEK
31 mar 2018 9:55
3 200 SEK
30 mar 2018 22:58
3 000 SEK
30 mar 2018 22:58
3 000 SEK
26 mar 2018 22:17
2 200 SEK
26 mar 2018 22:17
2 000 SEK
25 mar 2018 19:04
1 500 SEK
24 mar 2018 20:50
300 SEK