Gunnar Cyrén

(Sverige, 1931-2013)
Gunnar Cyrén
(Sverige, 1931-2013)

GUNNAR CYRÈN, skulptur av tenn, 1980-/90-tal. Signerad.

I form av groda. Signerad Cyrén. Höjd 3,5 cm.

Smärre slitage.

Konstnär

Klubbat pris
1 700
150
157
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
15 mar 2018 12:32
1 700 SEK
15 mar 2018 12:31
1 600 SEK
15 mar 2018 12:31
1 550 SEK
15 mar 2018 12:31
1 450 SEK
15 mar 2018 12:31
1 350 SEK
14 mar 2018 20:20
1 250 SEK
14 mar 2018 20:20
1 150 SEK
14 mar 2018 18:54
1 100 SEK
14 mar 2018 18:54
1 000 SEK
14 mar 2018 9:03
905 SEK
14 mar 2018 9:03
855 SEK
13 mar 2018 20:34
800 SEK
13 mar 2018 18:54
500 SEK
13 mar 2018 18:21
400 SEK
13 mar 2018 17:26
350 SEK
13 mar 2018 17:14
300 SEK