MANCHETTKNAPPSASK, tenn, "Originell", Widerholm och Dahlberg, Eskilstuna, 1930-/40-tal.

Diameter 6 cm. Höjd ca 3 cm

Slitage. Märken.

Klubbat pris
2 800
246
261
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (29 bud)
12
22 mar 2018 16:37
2 800 SEK
10
22 mar 2018 16:34
2 600 SEK
12
22 mar 2018 16:31
2 400 SEK
11
22 mar 2018 16:31
2 200 SEK
12
22 mar 2018 16:23
2 000 SEK
11
22 mar 2018 16:22
1 900 SEK
12
22 mar 2018 16:22
1 800 SEK
11
22 mar 2018 16:21
1 700 SEK
12
22 mar 2018 15:36
1 600 SEK
11
22 mar 2018 14:28
1 500 SEK
22 mar 2018 0:18
1 400 SEK
10
21 mar 2018 21:46
1 300 SEK
9
21 mar 2018 20:37
1 200 SEK
21 mar 2018 16:36
1 100 SEK
21 mar 2018 4:51
1 000 SEK
8
21 mar 2018 4:51
1 000 SEK
19 mar 2018 21:02
950 SEK
19 mar 2018 21:02
900 SEK
19 mar 2018 21:02
900 SEK
19 mar 2018 20:59
850 SEK
19 mar 2018 20:59
800 SEK
18 mar 2018 23:14
650 SEK
18 mar 2018 23:14
600 SEK
18 mar 2018 14:47
550 SEK
18 mar 2018 14:47
500 SEK
17 mar 2018 20:40
450 SEK
16 mar 2018 7:36
400 SEK
15 mar 2018 21:09
350 SEK
15 mar 2018 20:12
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

819. Isaac Grünewald, Stilleben med frukter i skål.
Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
60 000

ditt bud
Fair warning
Fair warning
Fair warning
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
46 000

ditt bud
44 000

ditt bud
Aktuellt bud:
60 000 SEK