Kerstin Hörlin-Holmquist

(Sverige, 1925-1997)
Kerstin Hörlin-Holmquist
(Sverige, 1925-1997)

KERSTIN HÖRLIN-HOLMQUIST, fåtölj, "Stora Kraal", Nordiska Kompaniets Verkstäder, 1950-tal.

Sits av flätad rotting, benställning av svartlackerat rundjärn, på gummifötter.

Fläckar. Smärre slitage. Något slitna gummifötter med "nagg".

Klubbat pris
8 700
772
806
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
8
20 mar 2018 21:44
8 700 SEK
11
20 mar 2018 21:44
8 500 SEK
8
20 mar 2018 21:37
8 001 SEK
10
20 mar 2018 21:34
7 801 SEK
8
19 mar 2018 22:14
6 000 SEK
9
19 mar 2018 22:14
5 800 SEK
8
19 mar 2018 14:10
5 300 SEK
19 mar 2018 14:10
5 100 SEK
15 mar 2018 16:43
4 800 SEK
15 mar 2018 5:59
3 000 SEK
14 mar 2018 0:13
2 500 SEK
13 mar 2018 21:49
1 200 SEK
13 mar 2018 15:43
600 SEK
13 mar 2018 12:37
501 SEK
13 mar 2018 12:05
300 SEK