PRYDNADSÄGG, 24 st, sten, 1900-talets andra hälft.

Höjd 4 - 8 cm.
Två skålar samt två äggkoppar medföljer.

Ställvis slitage med repor och mindre märken. Ursprungliga sprickor.

Klubbat pris
725
64
67
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
22 mar 2018 21:48
725 SEK
22 mar 2018 20:49
675 SEK
22 mar 2018 20:49
625 SEK
22 mar 2018 20:49
600 SEK
21 mar 2018 22:42
550 SEK
21 mar 2018 22:42
500 SEK
14 mar 2018 20:43
450 SEK
14 mar 2018 20:43
400 SEK
14 mar 2018 8:59
350 SEK
14 mar 2018 7:11
300 SEK