GUNNAR NYLUND, bordslampa, stengods, Rörstrand, 1900-talets mitt.

Höjd 38 cm inkl sockel (50 cm inkl skärmhållare).

Nagg(mindre avslag. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
2 600
229
239
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (17 bud)
26 mar 2018 10:05
2 600 SEK
26 mar 2018 9:50
2 400 SEK
26 mar 2018 9:50
2 201 SEK
26 mar 2018 9:29
2 200 SEK
26 mar 2018 9:29
2 000 SEK
25 mar 2018 12:23
1 800 SEK
25 mar 2018 12:23
1 700 SEK
20 mar 2018 21:31
1 600 SEK
20 mar 2018 21:31
1 500 SEK
20 mar 2018 21:31
1 500 SEK
20 mar 2018 21:30
950 SEK
20 mar 2018 21:30
900 SEK
20 mar 2018 17:41
550 SEK
20 mar 2018 17:41
500 SEK
20 mar 2018 0:12
400 SEK
20 mar 2018 0:12
350 SEK
19 mar 2018 21:34
300 SEK