STOL, Fischer, 1900-talets början

Av böjträ. Märkt med etikett. Höjd ca 45 cm.

Åldersrelaterat slitage. Torrsprickor.

Klubbat pris
350
34
39
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
24 mar 2018 13:20
350 SEK
17 mar 2018 14:42
300 SEK