CYKEL, Rambler, 1900-talets början.

Svartlackerad. Ramväska i läder med diverse verktyg. Märkt "Rambler MODEL FIX" samt "3?07747". Sadelhöjd ca 95 cm, hjul 25".

Slitage. Renoverad. Kompletterad. Del saknas.

Klubbat pris
3 400
329
377
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
6 apr 2018 21:45
3 400 SEK
6 apr 2018 19:33
3 200 SEK
2 apr 2018 10:04
3 000 SEK
29 mar 2018 13:25
2 000 SEK
28 mar 2018 18:18
1 500 SEK