Axel Einar Hjorth

(Sverige, 1888-1959)
Axel Einar Hjorth
(Sverige, 1888-1959)

AXEL EINAR HJORTH, spegel, "Cecil", Swedish Grace, 1920-tal.

Ram av björk. 98 x 40 cm.

Smärre slitage, krönet med smärre lagning. Senare glas.

Formgivare

Klubbat pris
7 467
663
699
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
8
28 mar 2018 18:07
7 467 SEK
9
28 mar 2018 18:07
7 267 SEK
8
28 mar 2018 18:06
6 966 SEK
9
28 mar 2018 18:06
6 766 SEK
8
28 mar 2018 18:06
5 400 SEK
28 mar 2018 18:06
5 200 SEK
28 mar 2018 18:01
4 000 SEK
28 mar 2018 18:01
3 800 SEK
28 mar 2018 13:44
3 400 SEK
28 mar 2018 13:44
3 200 SEK
24 mar 2018 12:03
3 000 SEK
22 mar 2018 17:11
1 300 SEK
21 mar 2018 22:15
1 200 SEK
21 mar 2018 12:45
1 100 SEK
21 mar 2018 9:59
1 000 SEK