TAKLAMPA, Sputnik-modell, 1900-talets andra hälft.

Stomme i mässing med vridna armar. Nio ljuspunkter med vita opaka glaskupor. Höjd ca 84 cm.

Ej funktionstestad. Ställvis anlupen. Slitage.

Klubbat pris
11 500
1 091
1 249
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (28 bud)
11
24 mar 2018 19:35
11 500 SEK
12
24 mar 2018 19:35
11 000 SEK
11
24 mar 2018 19:35
11 000 SEK
12
24 mar 2018 19:34
10 500 SEK
11
24 mar 2018 19:33
10 000 SEK
12
24 mar 2018 19:33
10 000 SEK
11
24 mar 2018 19:33
9 800 SEK
12
24 mar 2018 19:33
9 600 SEK
11
24 mar 2018 19:33
9 400 SEK
12
24 mar 2018 19:32
9 200 SEK
11
24 mar 2018 19:32
9 000 SEK
11
24 mar 2018 19:29
8 200 SEK
10
24 mar 2018 19:29
8 000 SEK
10
24 mar 2018 19:26
7 600 SEK
8
24 mar 2018 19:26
7 400 SEK
10
24 mar 2018 19:24
7 200 SEK
9
24 mar 2018 19:24
7 000 SEK
9
24 mar 2018 19:21
6 700 SEK
8
24 mar 2018 18:20
6 500 SEK
23 mar 2018 20:15
6 300 SEK
23 mar 2018 16:00
6 100 SEK
21 mar 2018 7:22
4 200 SEK
20 mar 2018 16:03
2 800 SEK
19 mar 2018 21:44
1 800 SEK
19 mar 2018 16:31
1 500 SEK
17 mar 2018 20:33
1 300 SEK
17 mar 2018 13:50
550 SEK
16 mar 2018 23:09
500 SEK