STOLAR, 2+2, Ligna, Tjeckoslovakien, 1900-tal,

böjträ, rygg samt sits med flätad rotting, sitthöjd ca 45 cm, karmstolar bredd ca 50 cm, höjd upp till karm ca 69 cm.

Repor. Slitage. Instabil. Avnött.

Klubbat pris
1 600
141
147
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
30 mar 2018 11:16
1 600 SEK
30 mar 2018 11:16
1 500 SEK
30 mar 2018 11:16
1 400 SEK
30 mar 2018 11:16
1 300 SEK
30 mar 2018 11:12
1 200 SEK
30 mar 2018 11:12
1 100 SEK
30 mar 2018 1:15
1 000 SEK
28 mar 2018 11:18
700 SEK
27 mar 2018 0:07
650 SEK
24 mar 2018 5:58
600 SEK
23 mar 2018 8:30
350 SEK
22 mar 2018 13:48
300 SEK