FÅTÖLJER , swedish grace, 1920/30-tal.

Stomme av björk. Sits och rygg klädda med randig textil. Sitthöjd 44. Bredd 61. Djup 65. Höjd 84 cm.

Smärre slitage. Repor. Märken. Senare klädsel.

Klubbat pris
4 900
435
454
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
22 mar 2018 12:06
4 900 SEK
22 mar 2018 12:06
4 700 SEK
22 mar 2018 12:05
4 300 SEK
22 mar 2018 12:05
4 100 SEK
19 mar 2018 14:46
3 500 SEK
19 mar 2018 14:46
3 300 SEK
19 mar 2018 14:46
3 100 SEK
19 mar 2018 14:46
2 900 SEK
19 mar 2018 14:25
2 700 SEK
19 mar 2018 14:25
2 500 SEK
16 mar 2018 20:04
2 400 SEK
16 mar 2018 20:04
2 200 SEK
16 mar 2018 16:06
2 000 SEK
15 mar 2018 19:43
1 300 SEK
15 mar 2018 17:34
1 200 SEK