SPEGEL Art Deco, 1920 / 30-tal.

Målad träram. 77 x 38 cm.

Smärre slitage, dekorbortfall, något löst monterat glas.

Klubbat pris
1 000
88
92
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
27 mar 2018 10:54
1 000 SEK
27 mar 2018 10:19
800 SEK
27 mar 2018 10:16
750 SEK
27 mar 2018 9:26
700 SEK
26 mar 2018 21:52
650 SEK
25 mar 2018 23:48
600 SEK
25 mar 2018 21:11
400 SEK
21 mar 2018 10:34
300 SEK